o firmie COM-MAX

Oferujemy każdy rodzaj opakowań, począwszy od folii stretch, taśm klejących również z nadrukiem firmowym, poprzez folie pęcherzykowe, taśmy PP spinające na opakowaniach specjalistycznych z pianek technicznych PE o wysokiej gęstości kończąc.

Firma com-max stawia sobie za zadanie kompleksową obsługę klientów w zakresie dostarczania opakowań oraz produktów służących do wysyłki.

Zrealizujemy każde zamówienie w ramach pakowania, zabezpieczania i wysyłania produktów. Zapewniamy bardzo dobry serwis, szybkość i ciągłość dostaw.

Naszą specjalnością są najwyższej jakości materiały opakowaniowe, między innymi folie stretch, folie eko stretch, taśmy klejące, jak również urządzenia pakujące. W swojej ofercie posiadamy także różnorodne akcesoria, które  usprawnią proces zabezpieczenia towarów.

Wieloletnie doświadczenie w branży opakowań oraz bogaty zasób wiedzy z tej dziedziny pozwoliły nam przygotować dla naszych Klientów asortyment, który wyróżnia się znakomitą jakością i wszechstronnością.

Jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasze produkty spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a w razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami.

Zapraszamy do współpracy!
biuro@com-max.pl

Transport towarów na długie odległości wymaga opakowań bardzo wysokiej jakości.

Dzięki naszym opakowaniom

TWOJE PRODUKTY DOJADĄ BEZPIECZNIE DO ODBIORCY !